Lape-asiakasfoorumin asiakasjäsenet  
Harju-Ontto Riikka harjuri@gmail.com  
Hautala Heidi heidi.hautala@kvps.fi  
Hyyppä Soile soile.ojaniemi@gmail.com  
Iso-Koivisto Mervi Merviisokoivisto@yahoo.com  
Kiviluoma Miia miiakiviluoma@gmail.com  
Koponen Susanna sussu.k90@gmail.com  
Laaksonen Anna laaksonen.anna.k@gmail.com  
Lehtola Pontus pontus.lehtola@veikonkone.fi  
Ristiharju Marika marika.ristiharju@icloud.com  
Viitanen Heidi heidi.kiviharju@gmail.com  
     
Lape-asiakasfoorumin luottamushenkilöjäsenet  
Paananen Urpo urpo.paananen@gmail.com kasvatus- ja opetuslautakunta
     
Lape-asiakasfoorumin järjestö/yhditysjäsenet  
Cederlöf Eija eija.cederlof@evl.fi Kauhajoen seurakunta
Heikkilä Selma  selma.heikkila@gmail.com MLL Kauhajoen yhdistys
Vesala Niina niina.vesala@enstu.fi E-P:n ensi- ja turvakotiyhdistys ry
     
Sihteeri ja koollekutsuja  
Koski-Säntti Kirsi kirsi.koski-santti@kauhajoki.fi  

Kokouksiin kutsutaan mukaan käsittelyssä oleviin asioihin liittyviä asiantuntijoita ja/tai viranhaltijoita.